FOTO:Eva Murati “përvëlon” me fotot me bikini nga ballkoni

Moderatorja Eva Murati është shfaqur “përvëluese” me një set fotografish, ku pozon me bikini.

Në fotot e publikuara prej saj në rrjetet sociale, kanë vërshuar pëlqimet dhe komentet.

Bie në sy trupi super në formë i moderatores sportive dhe format e saj shpërthyese.

“Doza ditore e diellit nga ballkoni, deri sa te hapen plazhet”, shkruan Eva.