Françeska Jaçe për “peshk” në Vlorë

Bukuroshja Françeska Jaçe aktualisht ndodhet në Vlorë ku mesa duket është duke kaluar disa ditë pushimesh.

Ajo ka provokuar me foto në Instagram ku shfaqet më sensuale dhe në formë se kurrë. Ja tek e shohim sërish me bikini, ndërkohë që i lë pak hapësirë imagjinatës.