Dua Lipa ndryshon stilin e…..

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, me talentin e saj për muzikën ka marrë vëmendje të madhe gjithandej nëpër botë.

Ajo madje shpesh herë ka zënë vendet e para nëpër top listat e rëndësishme nëpër botë, duke u bërë mjaft e dashur për miliona fansa.

Duke gëzuar një vëmendje të tillë, padyshim se ajo është mjaft atraktive për tu ndjekur dhe përcjellur nga publiku në secilën paraqitje që bën, qoftë edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke e ndarë këtë ndryshim me fansat.

Kujtojmë që Dua nuk e ka problem kur është puna tek ‘eksperimentet’ në pamje.

Image