Godet përsëri krimi/ Të shtëna me armë dhe rrahje në Himarë

Të shtëna më armë janë regjistruar edhe në Himarë, konkretisht në Drimadhë.

Sipas Policisë, një natë më parë një 28  vjeçar, gjatë një konflikti të çastit ka qëlluar me pistoletë në ajër dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Bëhet fjalë për 28 vjeçarin e identifikuar me inicialet H. F, i cili është shpallur në kërkim, pasi përveçse ka qëlluar më armë zjarri është përplasur fizikisht me shtetasit D. D. dhe O. T.