“Jam e bukur dhe e fortë”, Morena Taraku pozon e mbështetur pas arushit dhe tregon tatuazhet pranë të pasmeve

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuara në show bizin shqiptar.

Ajo di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve pasi vazhdimisht publikon foto “të nxehta”, duke nxjerrë në pah linjat seksi.

Bukuroshja zeshkane së fundmi ka ndarë dy foto, ku shfaqet e veshur me fustan të zi, ndërsa mbështetet tek një arush i bardhë “polar”.

“Jam e fortë , jam e bukur, jam mjaft”, shkruan Morena në fotot që shpërndan në Instagram.