Kamioni në Lezhë kthen rrotat dhe përmbyset në rrugë, shpëton mrekullisht shoferi

Një kamion është përmbysur në rrugë mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në Lezhë, ndërsa nga sa mësohet shoferi ka arritur të shpëtojë për mrekulli.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti. Aktualisht rruga ku ka ndodhur ngjarja është e bllokuar.

Ndërkohë po punohet për heqjen e kamionit nga rruga për rinisjen e qarkullimit në këtë zonë.