Kërcënoi gjyqtaren, policia jep njoftimin: Ky është 39-vjeçari që u vu në pranga te “Komuna e Parisit”

Andri Leka 39-vjeç, banues në Tiranë është arrestuar nga policia te “Komuna e Parisit” pasi ishte shpallur në kërkim për kërcënim të një gjyqtareje.

Njoftimi i policisë

Sherbimet e Komisariatit të Policisë Nr.2, si rezultat e një pune të mirëorganizuar, tek “Komuna e Parisit” kanë bërë kapjen dhe shoqërimin në ambientet e Komisariatit e shtetasit A. L., 39 vjeç, i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja e gjyqtarit”, për veprime të metejshme hetimore.