Lajmi fundit/ Aksident i rëndë, përplasen 3 makina, ka të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Lezhë. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes 3 person kanë mbetur të lënduar dhe janë nisur me urgjencë drejt spitalit.

Nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar aksidentin, por si pasojë e përplasjes janë krijuar radhë mjetesh.

Policia ndodhet në vendngjarje për menaxhimin e trafikut, dhe zbardhjen e rrethanave të aksidentit.