Luana Vjollca tregon se për çfarë e ka marrë malli më shumë.

Pandemia e ‘Covid-19’ ndërpreu shumë projekte televizive të moderatoreve të njohura, të cilat kishin nisur përgatitjet e para.

Me anë të një fotoje nga zyra e saj në ‘Top Chanel’, moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka treguar se i mungon shumë puna e saj.
“Më kishte marrë malli pafund për zyrën time dhe punën mbi projektet televizive. Po ju?”, ka shkruar Luana krah postimit të fundit në ‘Instagram’.
Fansat kanë komentuar menjëherë duke pohuar se i mungon shumë Vjollca në ekran dhe se janë shumë kureshtarë mbi vazhdimësinë e programve që ajo drejton.

https://www.instagram.com/p/CApnCLLHYXc/?utm_source=ig_embed