Një yll i vërtetë, zbulohet më në fund e dashura e Neymar (Foto)

Neymar është duke kaluar disa ditë pushimi me një “bombë” të vërtetë.

Lart e poshtë prej kohësh po flitej se futbollisti është duke shijuar një romancë të re, mirëpo me kë nuk dihej.

Kjo dilemë së fundmi ka marrë fund pasi sipas mediave braziliane bukuroshja seksi që Neymar ka në krah është Bruna Biankardi.

Biankardi është cilësuar si një ndër femrat më seksi dhe fotomodelet më të kërkuara të kësaj vere.

Futbollisti dhe braziliania bukuroshe janë duke shijuar në maksimun njëri-tjetrin në ishujt Baleare dhe kjo kuptohet mjaft mirë nga fotot e shkrepura nga paparacët.