Pamjet dramatike/ Një gropë e madhe hapet në të gjithë rrugën duke “gëlltitur” një motoçikletë

Pamjet dramatike tregojnë një gropë rreth gjashtë metra që “gëlltiti” një motoçikletë pasi u hap në një rrugë banimi në Londrën juglindore.

Sipas mediave britanike, krateri i madh u shfaq të martën në mbrëmje, në një rrugë me shtëpi të viteve 1930.

Dhe një pronar i pafat motoçiklete humbi automjetin e tij kur ra në zbrazëti në Bexleyheath. Zona fillimisht u bllokua nga policia, ndërsa një pengesë tani është ngritur nga Thames Water.

Një zëdhënës i Policisë Metropolitane tha: “Policia u thirr në Martens Avenue, Bexleyheath, pak para orës 21:00 për të raportuar për një gropë të madhe”.

“Oficerët morën pjesë dhe u vendosën kordonë. Nuk raportohet për të lënduar”.