Përdhunoi dhe la shtatzënë të sëmurën me probleme mendore/  20-vjeçari pranon krimin

Autori i përdhunimit të 43 vjeçares me probleme të shëndetit mendor, e cila rezultoi se ishte 6 muajshe shtazënë, ka pranuar sot para policisë aktin e rëndë.

Marrja e përgjegjësisë së krimit nga Klavio Karuni është bërë në prani të avokatit të tij ku 20 vjeçari mësohet të ketë thënë se ka kryer marrëdhënie seksuale me shtetasen L.D., 43 vjeç.

Ndërkohë pritet që 20 vjeçari të dalë para gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë.