Përgjaket Rruga e Kombit/ Makinat bëhen copë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit, në vendin e quajtur Fang.

Nga ngajrja kanë mbetur të plagosur rëndë disa persona.

Policia dhe ambulancë kanë mbërritur në vendngjarje për të zbardhur situatën.