Përndiqte dhe dhunonte një 23-vjeçare, rrahu dhe babain e saj, arrestohet një 29 vjeçar në Shkodër

Një ngjarje  e pazakontë ka ndodhur në Velipojë ku një i ri 29 vjeçar ka dhunuar fizikisht dhe ka tentuar që të marrë me forcë një 23 vjeçare.

Ndër të tjera mësohet se i riu ka goditur edhe babin e 23 vjeçares, shtetasin me iniciale R.Rr 60 vjeç.

Policia bën me dije se për këtë shtetas ka bërë kallëzim shtetasja U. Rr., 23 vjeçe, banuese në lagjen “Qemal Stafa”, se është përndjekur dhe dhunuar fizikisht nga ky shtetas, i cili ka tentuar ta marrë me forcë duke e goditur, edhe babanë e saj, shtetasin R. Rr., 60 vjeç, banues në lagjen “Qemal Stafa”.