Rita Ora zbulon se do të ndërroj vendbanimin, ja ku do të dalë për të jetuar

Ajo mbërriti në Sydney në dhjetor për të filmuar “The Voice: Generations” dhe sezonin tjetër të “The Voice Australia”.