Rita Ora zhvishet në plazh

Ajo ka qenë në Australi gjatë javëve të fundit duke filmuar serinë e ardhshme të The Voice.
Dhe Rita Ora dukej e bujshme në plazh, ku përfitoi nga moti i ngrohtë i Sidneit.
Ajo ka shijuar të premten në buzë të detit motin e nxehtë.

Këngëtarja 30 vjeqare ka pozuar me një palë bikine të verdha duke shpërndarë më pas fotot në Instagram