Surpriza dhe fitime, dita e sotme pozitive për shenjat! Ja kush duhet të ketë kujdes

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Do të jetë një ditë tjetër veçanërisht stimuluese, edhe pse më e mira do të vijë në fillim të shkurtit. Pesëmbëdhjetë ditët e para të muajit tjetër do të kenë një situatë unike astrologjike, aq ndikuese sa që disa mund të kenë pasoja edhe në jetën shoqërore. Sidoqoftë, do të keni forcën dhe qëndrueshmërinë për të përballuar çdo ngjarje dhe në ditët e ardhshme mund të planifikoni edhe diçka interesante për pranverën.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Duhet të përpiqeni të gjeni një qetësi shpirtërore. Ditët e fundit keni pasur disa vështirësi në marrëdhënie, dyshime që ju kanë munduar. Fakti është që në punë po përjetoni një moment të pasigurisë së madhe, ndërsa do të duhej stabilitet. Sa më shumë ditë të kalojnë aq më shumë do të dëshironi të gjeni një zgjidhje për këtë problem

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Kjo e premte do të jetë dita perfekte për të përballuar sqarime në dashuri, për të diskutuar një problem që lindi në të kaluarën. Yjet do të ndihmojnë, ndërsa gjatë fundjavës së ardhshme do të keni edhe dy ditë të diskutueshme dhe nervoze.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Duhet të organizoni diçka për fundjavën. Të shtunën dhe të dielën, me Hënën në Peshqit, do të jetë e mundur të afroheni me një person, për të rikthyer dashurinë në modë. 48 orë premtojnë të jenë veçanërisht romantike. 48 orë që do të favorizojnë çiftet dhe takime të reja, dashuri me shikim të parë.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Do të jetë një ditë tjetër e karakterizuar nga tensione dhe pasiguri. Edhe nëse mendoni se keni forcën për t’u përballur me këto vështirësi, mos harroni se jeni të rrethuar nga njerëz armiqësorë, të cilët ju vënë në dyshim. Më shumë se një Luan do të duhet të vendosë të ndryshojë grupe, bashkëpunëtorë ose pozicione. Nga mesi i shkurtit do të ketë lajme interesante.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Nga kjo e premte do të duhet të filloni të punoni shumë për t’i bërë talentet tuaja të spikasin: organizoni, zgjidhni situata të ndërlikuara, bëni plane të reja për të ardhmen. Kur bëhet fjalë për të qenë konkretë, produktivë, organizatorë të mirë dhe zgjidhës problemesh ju jeni një nga më të mirët! Ditë fitimprurëse ju presin. Dashuria gjithashtu mund të kthehet në plan të parë.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Do të filloni të kuptoni me të vërtetë ndryshimin që po ndodh në jetën tuaj. Nuk është domosdoshmërisht e gjitha e thjeshtë: disa projekte për të cilët po punoni tani do t’ju sjellin rezultate më vonë. Ndoshta do të jetë vetëm një çështje e të paturit të një konfirmimi. Tre muajt e ardhshëm do të jenë të çmuar për të pasur mundësi të reja, për të gjetur rrugën e humbur.

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Do të jetë një ditë e mërzitur që do të përfundojë në një lodhje të thellë. Ju jeni duke përjetuar ditë disi të komplikuara në dashuri, ka një mungesë sigurish. Megjithatë, ju duhet të përpiqeni të mos dorëzoheni në dëshpërim, në mendime të hidhura, por përkundrazi të përqendroheni në fundjavën e ardhshme. Hëna në Peshq mund t’ju japë edhe disa emocione.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Ju do të jeni mjaft të irrituar. Ju do të dëshironi të keni një maturi të madhe në marrëdhëniet me të tjerët dhe, mbi të gjitha, me familjen tuaj, sepse në ditët në vijim mund të ketë keqkuptime. Do të duket se dikush po përpiqet t’ju heq hapësirën, gjërat që janë të rëndësishme për ju. Disa Shigjetarë madje do të këkohen me një farë këmbëngulje, ndërsa ata mendërisht do të jenë diku tjetër.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Diçka nuk do të funksionojë këtë të premte. Shanset janë që ju do të duhet të zgjidhni një biznes të papërfunduar, që do t’ju duhet të zgjidhni një problem të vogël në familje të vogël ose një problem tjetër. Në këtë periudhë do të dëshironi të merrni pak kohë për veten tuaj, me koston e heqjes dorë nga diçka. Mbi të gjitha, rikuperimi i hapësirës tuaj do të jetë gjëja më e mirë që mund të bëni këto ditë.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Do të prisni Hënën në shenjën tuaj. Planeti mund t’ju ​​zemërojë shumë: bëni kujdes! Po përjetoni ditë disi të trazuara, ka vështirësi për të kapërcyer ose keqkuptime, kritika nga të tjerët. Ndoshta edhe ju po luftoni për të gjetur rrugën tuaj. Kini kujdes për njerëzit përreth jush – jo të gjithë janë aq të sinqertë sa duken!

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Do të filloni të ndjeni ardhjen e afërt të Hënës në shenjën tuaj. E shtuna dhe e diela mund t’ju japin emocione të mëdha. Emocione që madje do të amplifikohen gjatë ditëve në vijim nga Jupiteri dhe Venusi. Marrëdhënie të shkëlqyera private.