Trejsi Sejdini feston 20-vjetorin me foto nudo

Trejsi Sejdini feston 20-vjetorin me foto nudo, përgatit dhuratën ‘hot’ për ndjekësit

Trejsi Sejdini feston sot 20-vjetorin e lindjes. Dhe modelja ka vendosur të urojë veten në këtë ditë të veçantë me anë të një postimi në Instagram.

Ajo publikoi foto e zhveshur në vaskë dhe shkroi: “Happy birthday to me! ë 20-vjeç.”

Trejsi nuk la vend për imagjinatët me fotot hot ku u kujdes që të mbulonte pjesët intime me gjethe.

Ndërkaq, modelja paralajmëroi edhe një suprizë për ndjekësit e saj.

Ajo do të publikojë një video të nxehtë në YouTube si dhuratë për ditëlindjen e saj.

“Jam e lumtur që për ditëlindje kam një dhuratë për ju. Do të postoj videon time të parë në kanalin tim të YouTube,”- shkroi Trejsi.

Ndërsa postoi edhe një copëz nga video, ku shfaqet duke bërë lëvizje provokuese.Previous

Kosova sot
Kosova sot
Kosova sot
Kosova sot
Kosova sot