Video/ Plas keq sherri në diskotekë, pamjet po qarkullojnë kudo

Një sherr ka ndodhur mbrëmë në një diskotekë në Prishtinë. Një video është publikuar ku shihet se si ka ndërhyrë sigurimi i diskotekës dhe tentojnë të qetësojnë njërin nga personat që ishte i përfshirë në këtë rrahje. Shkaku i sherrit që përfundoi në dhunë mes disa personave nuk dihet