Xhesika me Adrolën e ‘djegin’ rrjetin

Janë të dy modele. Xhesika Berberi ka një mike shumë të afërt që quhet Adrola Dushi e që të dyja janë sinonim i fjalës BUKURI SHQIPTARE.

Dy bukuroshet në Instagram kanë hedhur një fotografi të përbashkët, ku mahnitën me pamjen.

Ata ishin në pishinë dhe dukeshin sa seksi aq edhe joshëse.


https://www.instagram.com/p/CAnX27MgAbo/?utm_source=ig_embed