Zhduket 33-vjeçari në Tiranë, i vëllai denoncon në polici

Një 33-vjeçar është zhdukur në Tiranë. Ka qenë vëllai i tij, 32-vjeçari me inicialet B.L që ka kërkuar ndihmë në polici për zhdukjen e të afërmit të tij.

Policia ka nisur punën për gjetjen e 33-vjeçarit të zhdukur.

Më datë 20.06.2022, shtetasi B. L., 32 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vëllai i tij, shtetasi H. L., 33 vjeç. Punohet për gjetjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.