Aksident i rëndë në aksin Levan-Vlorë/ Një i vdekur dhe disa të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugën  Levan-Vlorë dhe për pasojë shoferi i njërit prej automjeteve të përfshira në aksident ka humbur jetën.

Policia deri më tani njofton për një të vdekur dhe disa të plagosur.

Dyshohet se njëri prej mjeteve ishte me shpejtësi dhe ka përplasur nga pas mjetin tjetër që kishte ndaluar.