Del videoja/ I riu i jep makinës për ‘shtatë palë qejfe’ me këmbët mbi timon, lëviz me shpejtësi të lartë

Një video është shpërndarë nga faqja “Aksidente rrugore”, ku një i ri i ka dhënë makinës së fundmi duke vendosur këmbët në timon dhe duke filmuar momentin.

Personi identiteti i të cilit nuk dihet, shihet i shtrirë në kroskot teksa vozit me një shpejtësi të lartë, duke u kthyer në një rrezik potencial jo vetëm për veten por edhe për përdoruesit e tjerë të rrugës.

Po në të njëjtën faqe u denoncua pak ditë më parë rasti i një të riu i cili hipte sipër makinës në lëvizje për të realizuar një video në TikTok.