E fundit/ Aksident në zonën e Ujit të Ftohtë

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, në zonën e UJit të Ftohtë.

Nga burimet e informacionit për In-front.org bëhet me dije se një automjet është përplasur me një motor. Për pasojë 2 persona kanë mbetur të lënduar dhe që aktualisht ndodhen në spital për ndihmë mjekësore.