Ekskluzive, PAMJE TRONDITËSE NË MES TË TIRANËS/ Një person me makinë futet te Sheshi Skënderbej(video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një person është futur me makinë në Sheshin Skënderbej dhe ka bërë manovra të rrezikshme. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur, por sheshi ka qenë plot.

Dhjetëra qytetarë të tjerë kanë nisur ta qëllojnë shoferin, derisa një i ri e ka neutralizuar.