Horoskopi ditor, 7 mars 2021

Dashi

Duhet të përqendroheni që këtë të shtunën sepse të dielën do të ketë pak entuziazëm. Ky 2021 do të jetë pak i vështirë në fillim, por më pas do t’ju çojë shumë larg.

Demi

Këtë fundjavë, mund të rikuperoni forcën fizike. Kjo është koha kur keni nevojë për më shumë energji. E diela do të jetë një ditë e mirë për takimet dhe në përgjithësi për t’u ndjerë akoma më mirë.

Binjakët

Shumë prej jush kanë jetuar një javë pa shije dhe pa atmosferën e duhur. Marsi në shenjë në këtë periudhë i ngacmon dhe gjithashtu i bën pak të irrituar ata që kanë lindur në fund të majit.

Gaforrja

Ka të ngjarë që këtë fundjavë të ndjeni nevojën për të thënë atë që mendoni. Dhe ky mund të jetë një aspekt interesant nëse jeni i dashuruar, por nëse ka ndonjë shqetësim në dashuri, astrologu ju këshillon të bëni kujdes.

Luani

Mund t’i jepni hapësirë ??një projekti tjetër. Po gjeni një gjallëri të shkëlqyeshme dhe mund ta mbyllni javën me një kënaqësi të madhe. Ndryshim i jetës që keni pritur për një kohë të gjatë ka filluar.

Virgjëresha

Këtë të shtunë jeni akoma i lodhur dhe gjithashtu mjaft nervoz, por nga e diela do të jeni më mirë. Planifikimi afatgjatë mbetet pika juaj e fortë.

Peshorja

Ju duhet të flisni këtë të shtunë dhe të mos shtyni situatat e mundshme konfliktuale për të Dielën. Çdo mosmarrëveshje me anëtarët e familjes ose partnerët duhet të zgjidhet të shtunën.

Akrepi

Një fundjavë interesante hapet me një Hënë që do të jetë edhe më e favorshme të Dielën. Emocionet bëhen përsëri protagonistë. Mundohuni të rregulloni atë që ju shqetësoi muaji shkurt, në veçanti punën dhe paratë.

Shigjetari

Këtë të Shtunë, udhëtoni me Hënën në shenjën që do t’ju japë më shumë energji. Me Merkurin, Jupiterin dhe Saturnin në një aspekt të shkëlqyeshëm, astrologu rekomandon që të lindurit e kësaj shenje të jenë gjithmonë largpamës.

Bricjapi

Këtë fundjavë do të keni disa mendime, por herë pas here ndaloni për një lloj rishikimi të asaj që është bërë. Tani po mendoni shumë për familjen, dashurinë, dhe mbi marrëdhëniet tuaja.

Ujori

Kjo javë përfundon me kënaqësi të vogël ose të madhe. Ju jeni një shpirt i lirë dhe ndoshta keni ndryshuar edhe jetën tuaj. Një valë pozitive ju rrëmben gjatë kësaj periudhe.

Peshqit

Nuk duhet të mendoni për të kaluarën këtë fundjavë. Në këto 48 orë, kënaqësia mund të vijë: ata që punojnë në fundjavë ose janë duke pritur për një rezultat, deri të hënën do të kenë një përgjigje të mirë.