Këmbë përmbi këmbë dhe me gazetë në dorë, Rita Ora “jep lajmin e fundit”

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka njoftuar ndjekësit se do të këndojë këtë javë në kullën Eiffel, në Paris.

Lajmi është bërë me dije nga vetë Rita, e cila ka postuar një foto, ku shfaqet mbi krevat, ndërsa mban në dorë një një gazetë me titull “Lajmi i fundit, Rita Ora në Paris”.

Ndërsa 10% të ardhurave të koncertit do të shkojnë për bamirësi në organizatën UNICEF, ku këngëtarja është ambasadore.