Love Story/ Alketa Vejsiu zbulon risinë e spektaklit më të ndjekur: Këtë vit…

Moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar në Instastory një moment teksa shfaqet në skenë ku përgatitet për fillimin e spektaklit të Love Story, ndërsa thekson se Daily Love Story do jetë për publikun çdo natë në ekran.

“Këtë vit edhe me Daily Love Story çdo ditë në ekran”

Moderatorja nuk ka zbuluar detaje të reja dhe as kush do të jetë protagonisti kryesor.

Në sezonin e shkuar, protagonist kryesor ka qenë Sajmiri, i cili gjeti dashurinë me Merin, por pak kohë pas përfundimit të spektaklit, dyshja u ndanë.