Përfshihet nga flakët ‘Land Roveri’ në Krujë, dyshimet e para

Ndërkohë shkaqet e zjarrit dyshohet të jetë një defekt teknik.

Njoftimi i plotë:

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 01.03.2021, në orën 13:00, në Krastë, Krujë, dyshohet se si pasojë e një defekti teknik, ka marrë flakë mjeti tip “Land Rover”, në pronësi të një kompanie që jep makina me qira. Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.