Moti i kthjellët dhe i nxehtë! Mësoni si do të jenë temperaturat këtë të diel

Moti i kthjellët dhe i nxehtë mbizoteron në të gjithë vëndin deri pas mesdite kur priten…

Surprizat dhe parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë do të jetë me kthjellime në bregdet dhe vranësira mesatare në zonat malore dhe…

Moti/Kthjellime dhe vranësira gjatë ditës së sotme

Ditën e sotme vendi jonë do të ketë kryesisht kthjellime dhe vranësira kalimtare . Ndërsa temperaturat…

Moti për sot, e shtunë 21 gusht 2021

Gjatë ditës së sotme, sipas Meteoalb, temperaturat do të kenë një rënie të lehtë ku do…

Parashikimi i motit për ditën e sotme 15 korrik 2021

Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës do të jetë në dominimin e motit të kthjellët…

Parashikimi i motit për ditën e sotme 10 korrik 2021

Dita e sotme do të karakterizohet nga moti i kthjellët ku vranësirat do të jenë prezente…

Parashikimi i motit për ditën e sotme 7 korrik 2021

Nga dita e sotme, temperaturat do të fillojnë të rriten përsëri. Sipas Shërbimit Meterologjik Ushtarak, sot,…

Parashikimi i motit për ditën e sotme 3 korrik 2021

Moti i qëndrueshëm do të jetë mbizotërues duke sjellë kthjellime dhe vranësira të pakta, të cilat…

Parashikimi i motit për ditën e sotme 1 korrik 2021

MeteoAlb parashikon se orët e para të ditës do të jenë në pjesën më të madhe…

Parashikimi i motit për ditën e sotme 29 qershor 2021

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore . Era do…